Home

Obvinění Po celém světě Chronický belingheriová snowboard zloděj Pozor Naproti

Ženy - Snowboardcross (finále) (Zimné olympijské hry - Snowboard) |  Onlajny.eu
Ženy - Snowboardcross (finále) (Zimné olympijské hry - Snowboard) | Onlajny.eu

Po více než dvou letech bez medaile. Samková dojela v závodu Světového  poháru v Cervinii sedmá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po více než dvou letech bez medaile. Samková dojela v závodu Světového poháru v Cervinii sedmá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Samková po nedokončené semifinálové jízdě ovládla v Cervinii alespoň malé  finále – ČT sport – Česká televize
Samková po nedokončené semifinálové jízdě ovládla v Cervinii alespoň malé finále – ČT sport – Česká televize

Samková i s vyhozeným ramenem odstartovala SP stříbrnou medaili -  Aktuálně.cz
Samková i s vyhozeným ramenem odstartovala SP stříbrnou medaili - Aktuálně.cz

SP - Snowboardcross žen, Sierra Nevada (Snowboarding) | Onlajny.com

Skvělý začátek v Cervinii. Samková vstoupila do sezony druhou příčkou – ČT  sport – Česká televize
Skvělý začátek v Cervinii. Samková vstoupila do sezony druhou příčkou – ČT sport – Česká televize

Snoubording-SP: Lorenzo Sommariva zvíťazil v krose na podujatí Svetového  pohára - Dobré noviny
Snoubording-SP: Lorenzo Sommariva zvíťazil v krose na podujatí Svetového pohára - Dobré noviny

Po dvou letech mimo bednu. Samková skončila v Itálii po chybě sedmá |  iSport.cz